Hızlı Bilgi
Webnia hizmetleri hakkında hızlıca bilgi sahibi olabilir ihtiyacınız olan hizmetin sayfa detayını inceleyerek teklif isteyebilirsiniz.

Dijtal Pazarlama Hizmetleri

İnternet Reklamları Yönetimi

SEO Optimizasyon ve SEO Danışmanlığı

Analiz ve Değerlendirmeler

Sosyal Medya Yönetimi

Hızlı İletişim
Aşağıdaki bilgilerden tarafımıza hızlıca ulaşabilirsiniz.

0539 811 1591

info@webnia.com

İstanbul / Bahçelievler

0539 811 1591

İstanbul / Bahçelievler

Top

SOSYAL MEDYA HİZMETİ

Kurumsal kimliğin en önemli parçasından biride sosyal medya hesapların doğru yönetilmesidir. Doğru yönetilen sosyal medya hesapları sayesinde firmanızın marka bilinirliğini , müşteri sadakati , kullanıcı deneyimi ve müşteri ilişkileri gibi bir çok konuda artı fayda sağlamaktadır. Pazarlama açısından da büyük öneme sahip olan sosyal medyanın reklam kampanyaları sayesinde müşteri potansiyeline ulaşmanıza olanak sağlamaktadır.

  • Hesap Yönetimi
  • Reklam Kampanyaları Yönetimi
  • Müşteri İlişkileri Yönetimi
  • Organik Takipçi Arttırma Çalışmaları
  • Hedef Kitle Yönetimi

ve daha fazlası..

Teklif İste

En uygun fiyat teklifi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.


SOSYAL MEDYA AVANTAJLARI NEDİR ?

Web tasarım ihtiyacınızı karşılamak istiyorsunuz , bunun için binlerce kişi ve firma arasından birine karar vermeniz gerekiyordur. Neden bizi seçmeniz gerektiği konusunda size farkımızı anlatacak bir kaç şeyden bahsedeceğiz. Webnia ürün ve hizmet satışından daha çok müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu yüzden sizin web tasarım ihtiyaçlarınızı karşıladıktan sonra da vereceğimiz hizmet ve eğitimler ile hiç bir zaman web tasarım girişimlerinizi desteksiz ve eksik bırakmayacağız. Sizinle bu yolda uzun soluklu ilerlemeyi ve başarınızı referansımıza ekleyerek taçlandırmak isteyeceğiz.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Facebook , Twitter , Youtube , İnstagram gibi popüler sosyal medya uygulamalarındaki kurumsal hesaplarınızın yönetimi artık kontrolümüz altında !

Detaylı Bilgi

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya stratejilerizin belirlenmesi , paylaşımlardan gelen tepki ve sonuçların analiz edilmesi , kampanya ve etkinlik ve diğer konularda bilgi alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Sosyal Medya Uygulamaları

Sosyal medya hesaplarınız için özel çekiliş uygulamaları , e-ticaret entegresi , gibi özel yazılan uygulamalara sahip olabilirsiniz. Aracı programlar sayesinde hesabınızı yönetin !

Detaylı Bilgi

Sosyal Medya Takipçi Arttırma Hizmeti

Uygulayacağımız stratejiler sayesinde organik takipçi kazanabilirsiniz. Organik takipçiler beğeni yapan tamamen gerçekler insanlardır ve sayfa kalitenizi arttırmaktadır.

Detaylı Bilgi

İTİBAR YÖNETİMİ İÇİN WEBNİA

Kişisel veya şirketiniz adına yürütülen itibarsızlaştırma , yalan haber gibi imajınızı sarsacak politikalardan kurtulmanızı sağlayacak çözüm önerileriyle hizmetinizdeyiz. İtibar ve imaj yönetimi sosyal medya hesaplarınızın güvenilirliğini sağlamlaştırarak kurumunuzun zarar görmesini engellemektedir.

KONTROL BİZDEN , TASARRUF SİZDEN

Webnia , küçük işletmelere personel tasarrufu sağlarken büyük şirketlere sosyal medya yönetimi konusunda önemli destek sağlar. Sunduğumuz sosyal medya hizmetleri sayesinde ücretsiz sunduğumuz hizmetlerden faydalanarak masraflarınızı en aza indirgeyebilirsiniz. Uzman ve profesyonel ekibi ile tüm çalışmalarınıza çözüm üreterek ihtiyaçlarınıza en uygun koşullarda karşılıyoruz.

TAKVİM YÖNETİMİ İLE İÇERİK PAYLAŞIMI

Sektörünüz ve şirket içi politikalarınız göz önünde bulundurularak anlaşma süresince sayfanızda yapılacak paylaşımların takvime dökülmesidir. Bu sayede hiç bir önemli gün atlanmadan paylaşımlar kordine edilecektir.

DOĞRU VE DETAYLI RAPORLAMA

Sayfanızda hangi çalışmaların yapıldığını öğrenmek en büyük hakkınız. Sayfanızdaki gelişimleri takip edebilmeniz için ve Webnia’nın sunduğu sosyal medya hizmetinin farkındalığını yaşamanız için sizlere detaylı , basit ve anlaşılır raporlar gönderilmektedir.