Hızlı Bilgi
Webnia hizmetleri hakkında hızlıca bilgi sahibi olabilir ihtiyacınız olan hizmetin sayfa detayını inceleyerek teklif isteyebilirsiniz.

Dijtal Pazarlama Hizmetleri

İnternet Reklamları Yönetimi

SEO Optimizasyon ve SEO Danışmanlığı

Analiz ve Değerlendirmeler

Sosyal Medya Yönetimi

Hızlı İletişim
Aşağıdaki bilgilerden tarafımıza hızlıca ulaşabilirsiniz.

0539 811 1591

info@webnia.com

İstanbul / Bahçelievler

0539 811 1591

İstanbul / Bahçelievler

Top

WEB TASARIM HİZMETİ

Dijital pazarda rakipleriniz ile olan rekabet de sizi ön plana taşıyacak unsurlar bilinir olmak , kurumsal kimliğinizi yansıtarak markanızın gücünü ortaya koymak olacaktır , ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde yansıtmak olacaktır. Webnia dijital pazar alanından bilgi ve tecrübesi ile sizi rekabet ortamında her anlamda üstün kılacak çalışmalara imza atmaktadır.

  • SEO Uyumlu Kodlama ve İçerik
  • Responsive Tasarım ( Mobil , tablet , ipad gibi akıllı cihazlara uyumlu olması )
  • Tüm tarayıcılar ile üstün uyumluluk.
  • Yönetim paneli ile dinamik siteler.

ve daha fazlası..

Teklif İste

En uygun fiyat teklifi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.


Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web sitesi nedir ? Bir web sitesi nasıl yapılır ? Kurumsal web tasarım hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

E-Ticaret Sistemleri

Farkındalık yaratacağınız e-ticaret sistemleri ile ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde pazarlayabilirsiniz. Özel ve hazır e-ticaret sistemleri ile sizde tanışın.

Detaylı Bilgi

Mobil Web Tasarım

Responsive ve özel mobil web tasarımı ile istediğiniz özellikleri sunma fırsatı yakalayabilirsiniz.  Tüm akıllı cihazlarda yep yeni bir yüze sahip olun !

Detaylı Bilgi

Landing Page Tasarım

Tek sayfada ürün , hizmet ve firmanızı tanıtmak ister misiniz ? Etkileyici bir karşılamak yapmak , geri dönüşümlerinizi de yüksek derecede etkileyecektir.

Detaylı Bilgi

Hizmet Anlayışımız

Web site tasarımı ihtiyacınızı karşılamak istiyorsunuz , bunun için binlerce web tasarımcı ve firma arasından birine karar vermeniz gerekiyordur. Neden bizi seçmeniz gerektiği konusunda size farkımızı anlatacak bir kaç şeyden bahsedeceğiz. Webnia ürün ve hizmet satışından daha çok müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu yüzden sizin web tasarım ihtiyaçlarınızı karşıladıktan sonra da vereceğimiz hizmet ve eğitimler ile hiç bir zaman web tasarım girişimlerinizi desteksiz ve eksik bırakmayacağız. Sizinle bu yolda uzun soluklu ilerlemeyi ve başarınızı referansımıza ekleyerek taçlandırmak isteyeceğiz.

responsive

SEO Uyumlu Web Sitesi

Bir web sitenizin ziyaretçileriniz tarafından sevilmesi kadar arama motorları tarafından da sevilmesi sıralamalarda ön sıralara gelmeniz anlamını taşımaktadır. Bu nedenle siteniz tasarlanırken SEO uyumlu olması sağlıyoruz SEO uyumlu çalışma sitenizin kalitesini arttırır ve güncel arama motoru algoritmalarına karşı uyumludur. Temeli sağlam binanın depremlere karşı dayanıklı olacağını unutmayın...

Responsive Tasarım

Yeni nesil tasarım biçimi olan Responsive ile hazırlanan bir web sitesi ; telefon , tablet , farklı çözünürlüklerdeki LCD ve monitörlerle uyumludur. Responsive temalarda ekstra mobil için temaya ihtiyaç duyulmaz ve oldukça kullanışlıdır. Google tarafından desteklenen responsive kodlama sistemi kullanıcılar tarafından da sevilmektedir.

Kusursuz Optimizasyon

Web sitenizin tamamen kullanıcı ve arama motoru dostu olabilmesi için sitenizin kusursuz optimizasyona ihtiyacı vardır. Sayfa açılış hızları ve sayfa önbellekleme , Google PageSpeed Insights kurallarına göre optimize edilmektedir.

Uyumluluk

Kullanıcı deneyimi açısından sayfa tasarımlarınızın , menü yapısının her tarayıcı ve işletim sistemine uygun olması gerekmektedir. Webnia web tasarım çözümlerinde sitelerinizi tüm cihazlarda sanal olarak test etmektedir ve ortaya çıkan sorun ve hataların giderilmesini sağlayarak sitenizi kusursuz teslim etmektedir.

Kolay Yönetilebilir Paneller

Kolay kullanımlı yönetim panelleri sayesinde sitenizin dinamik yapısında değişiklikler sağlayabilirsiniz. Örneğin bir yazı , sayfa oluşturabilir veya kullanıcı yetkilendirmesi yapabilirsiniz. Sizin için hazır eğitim videolarımız ve özel eğitimlerimiz ile kullanıcı panelinizi oldukça rahat kullanabileceksiniz.

Yedekleme ve Güncellemeler

Sitenizin veri kaybetmesine tahammülünüz kalmadıysa veya sistemsel olarak açıklardan tereddüt ediyorsanız korkmayın. Webnia kullanmış olduğu yazılım teknolojisi ile bünyemizde barındırdığımız hostinglerin verilerini yedekleyerek sizlere üstün hizmet sunmaktadır. Ayrıca sistem için hazırlanan yeni yazılımları düzenli olarak güncelleyerek sistem güvenliğinizi ve kullanıcı deneyiminizi iyileştirmektedir.

web