Hızlı Bilgi
Webnia hizmetleri hakkında hızlıca bilgi sahibi olabilir ihtiyacınız olan hizmetin sayfa detayını inceleyerek teklif isteyebilirsiniz.

Dijtal Pazarlama Hizmetleri

İnternet Reklamları Yönetimi

SEO Optimizasyon ve SEO Danışmanlığı

Analiz ve Değerlendirmeler

Sosyal Medya Yönetimi

Hızlı İletişim
Aşağıdaki bilgilerden tarafımıza hızlıca ulaşabilirsiniz.

0539 811 1591

info@webnia.com

İstanbul / Bahçelievler

0539 811 1591

İstanbul / Bahçelievler

Top

Kurumsal Web Tasarım

Webnia / Web Tasarım / Kurumsal Web Tasarım
Web Tasarım projeniz için Hemen Teklif İste

Web Tasarım önemi ve nasıl olmalıdır ?

Firmaların temel ihtiyacı haline gelen web sayfaları kurumsal kimliğiniz açısından da büyük önem taşımaktadır. Kurumsal web sitesi tasarımı sadece markanızın kimliğiniz yansıtmakta kalmamakla beraber yeni ve potansiyel müşterilerin size ulaşmasını hedefler. Bu nedenle profesyonel web sitesi tasarımı sayesinde başarıya ulaşabilmeniz mümkündür.

Dijitalleşen dünya da dijital insanlar

Web Tasarımı ve Web Yazılımı farklı sektörlerde farklı amaçlarla kullanılabilmektedir. Genel olarak kurumsal firmaların kullandığı amacı hizmetlerini tanıtmak olan yönetim panelli sistemler. Müşterinin dilediği zaman düzenleyebileceği blog, sayfa ve diğer ekleme , çıkarma işlemlerini kolaylıkla yapabileceği CMS sitelerdir. Eğer potansiyel satışı olan ürün satıyorsanız sizin için E-ticaret uygun olabilir veya ürün satışı olmadan sadece teklif almak ve ürünlerinizi görmelerini istiyorsanız katalog tarzında bir web sitesi size uygun olabilmektedir. Amacınıza ve hedefinize uygun olmayan web yazılımları sizi zarara uğratabilir. Bu nedenle size uygun ürün ve hizmeti bize sormaktan asla çekinmeyin.

 

Web Yazılım Görüntüsü

İyi bir web sitesi denince aklınıza ilk gelen en sevdiğiniz renklerden oluşan web sitesi mi ? Eğer böyleyse yanılıyorsunuz demektir iyi bir web sitesi tasarlamak farklı aşamalardan geçerek oluşmaktadır. Bunların temelinde Alt yapı , Tasarım , İçerik oluşturmaktadır. Eğer yazılımınız son teknolojiye uygun değilse tasarımınız ne kadar iyi olursa olsun sayfanızın bulunabilirliğinde ve kullanımında sıkıntılar yaşıyorsanız sayfanıza negatif olarak etkiler. Bir diğer önemli kısım tasarım şöyle düşününki sizin renk zevkleriniz bir başkasının renk zevki olmayabilir. Siz sarı severken karşı taraf pembe sevebilir kurumsal kimliğiniz yoksa eğer renk seçimini yaparken oldukça dikkatli olmak gerekir ve iyi analizlerin yapılması gereklidir. Bu nedenle işe başlamadan önce kurumsal kimliğinizi olmalı ve bunun üzerine çalışma yapılması en doğru olandır. Bir diğer önemli nokta ise hedef kitlenize sayfanız üzerinde yansıttığınız içeriklerdir. Bilginin çok hızlı tüketildiği dönemdeyiz müşteri aradığı her şeyin alternatifini arama motorları aracılığıyla bulabilmektedir. Bu neden sizin de içerik olarak en doğru ve doyurucu olanı vermeniz gerekir ki tüketiciler sizi takip etsin. Web Sitesi Kurma konusunda mutlaka çevrenizden fikirler edinin ve onlardan duyduklarınızla fikrinizi geliştirebilirsiniz.

Merak Edilen Sorular

Ücretsiz Site Kurabilirmiyim ?

Kişisel hobiniz için web sayfası açmak istiyorsanız bazı ücretsiz servislerden faydalanabilirsiniz wordpress.com , blogspot.com, tumblr.com gibi blog açmanıza izin veren sitelerden kendinize ait blog sayfalar oluşturabilir ve çevrenize paylaşabilirsiniz. Fakat ticari bir amaç için Bedavaya internet sitesi açmak olabilir mi ? Bu konuda sadece ücretsiz servislerden faydalanabilirsiniz ve buda reklamlı bir şekilde olmaktadır.

Web Tasarım Fiyatları

Sabit bir web tasarım fiyatı verilmek için hizmet değil ürün satmak gerekir. Yani elinizdeki hazır yapıyı diğer onlarca kişiye yaptığınız gibi sadece ismini değiştirerek sattığınız ürünler olabilir. En doğru web tasarım fiyatı alabilmeniz için isteklerinizi sıralamanız ve bize iletmeniz gereklidir.

Web Tasarım Portfolio